Meble na stoiska targowe

 

– zobacz naszą ofertę

Masz pytania? Zadzwoń

790 888 647

889 109 681

662 285 552

Zaufaj najlepszym

Szanowni Państwo, jesteśmy firmą, która zadowolenie klienta stawia na pierwszym miejscu. Dlatego też w naszej ofercie pojawiły się meble na stoiska targowe. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszystkich, którzy wystawiają się na targach stać na dodatkowe wydatki. Dlatego też nasza oferta dostosowywana jest indywidualnie do każdego klienta.

Wybierz nasze meble na stoiska targowe

Z nami stworzycie doskonale prezentujące się miejsce. Meble targowe, które oferujemy są eleganckie, ale przede wszystkim bardzo wytrzymałe.

Zaufało nam już wiele firm, co jest dowodem, że jesteśmy rzetelnym partnerem. Słuchamy naszych klientów, co sprawia, że trafiamy w ich gusta bez żadnego problemu. Nawet Ci, którzy są bardzo wymagający, wychodzą z naszej firmy z uśmiechem, z meblami, na których im zależy.

Meble targowe – dowóz i montaż

To, co wyróżnia nas spośród innych wypożyczalni, to stan naszych mebli. Żadne z tych, które wypożyczamy nie noszą śladów użytkowania. Poza tym osoby, które z nami współpracują cenią nas za profesjonalizm, jak również szybkość działania. Dzięki temu, że pracujemy bez podwykonawców i posiadamy własny park maszynowy, klienci mają pewność, że dostawa i montaż mebli odbędzie się w umówionym terminie. To, że klient jest dla nas najważniejszy udowadniamy na każdym kroku: poza normalnymi godzinami pracy jesteśmy w stanie uratować tych, którzy zgapili się i na czas nie wypożyczyli odpowiednich mebli; klient otrzymuje kontakt do ekipy, która montuje dla niego meble na stoiska targowe; poza Poznaniem (który jest głównym miejscem naszej działalności), jesteśmy w stanie dowieźć meble w każdy zakątek Polski.

Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą. Czekamy również na Państwa pytania. Postaramy się na wszystkie odpowiedzieć i rozwiać pojawiające się wątpliwości. Nasz zespół, to wykwalifikowani specjaliści, którzy nie tylko udzielają odpowiedzi na pytania, ale przede wszystkim doradzają, dzięki czemu jesteśmy w stanie wspólnie z Państwem wybrać najlepsze dla Was rozwiązanie.

Zapewniamy, że każde zlecenie zostanie wykonane. Usługę wynajmu mebli realizujemy w kolejności zgłoszeń, dlatego zachęcamy do zapytań o interesujące Państwa terminy.

W razie pytań – skontaktuj się:

 

790 888 647

889 109 681

662 285 552

biuro@meblenaevent.com.pl

ul. Piotra Skargi 18 62-030 Luboń k. Poznania

Z naszą pomocą stworzysz wyjątkowe stoisko targowe